15 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 145 мм |