Кошик
558 відгуків
«Мойдодир» - сантехніка, змішувачі, мийки європейського виробництва
Контакти
Мойдодир - Кухонні мийки та змішувачі для кухні.Центр обробки замовлень
пр. Героїв Харкова ,39, Харків, Україна
+380 (99) 082-81-59
Харків, пр. Героїв Харкова, 39
+380 (93) 027-17-43
МТС-Україна /Vodafone
+380 (98) 257-00-14
Київстар Україна
+380982570014+380990828159
+380 (99) 082-81-59
+380 (93) 027-17-43
+380 (98) 257-00-14

Кухонні мийки з міді – антибактеріальні властивості і естетична привабливість давнього металу надають оригінальність і стиль

Кухонні мийки з міді – антибактеріальні властивості і естетична привабливість давнього металу надають оригінальність і стиль

Мідні раковини здатні подарувати домовласникам кілька приголомшливих переваг, не останнім з яких є їх унікальна естетична привабливість. Це те, що називається «живим матеріалом», на якому утворюється патина з плином часу. Мідь здатна темніти: з полірованого рожевого відтінку виходить насичений карамельно - коричневий колір. Однак крім цікавого зовнішнього вигляду мідь також має і більш практичними і корисними якостями. Вона м'якша, ніж сталь та інші матеріали, які використовуються для виготовлення раковини, тому мідь здатна легко набувати різні форми.

Незалежно від того, чи цікавитесь ви мідної раковиною для розташування на кухні або у ванній кімнаті, ви неодмінно створите такий дизайн, який підійде практично до будь-якого стилю. І все за допомогою цього незвичайного елемента простору.

Безумовно, мідь здатна привнести в приміщення унікальний зовнішній вигляд, індивідуальність і родзинку, але існують і деякі підводні камені, про які ви повинні дізнатися, перш ніж прийняти остаточне рішення. Розуміння цих фактів допоможе вам вирішити, чи буде мідь бути хорошим вибором для вашої кухні або ванної кімнати.

Все, що ви повинні знати про міді

Перед тим, як купити новеньку мідну раковину, ви повинні дізнатися про деякі аспекти щодо матеріалу. Озброївшись інформацією, ви зможете прийняти рішення про покупку і, ми сподіваємося, будете задоволені вашою раковиною протягом тривалого часу.

  1. Деякі вироби з міді володіють антимікробними властивостями. Деякі сплави міді, у складі яких немає домішок, зменшують кількість певних типів бактерій, з якими вони вступають в контакт. Це потенційно гарна новина, як не крути.
  2. Товщина металу має велике значення. Товщина металу вимірюється в міліметрах. Мідь - це м'який метал, тому, чим товще раковина, тим довше прослужить вам цей предмет. Особливо цей параметр важливий при виборі мідної раковини в якості мийки для кухні. Тонка мідь більш сприйнятлива до утворення вм'ятин на своїй поверхні.
  3. Багато мідні раковини виготовляються вручну. Велика кількість мідних раковин – витвори ручної роботи, вони можуть змінюватись за формою при початковому процесі експлуатації. Це не критично для невеликих мідних раковин, але це може створити проблеми для великих раковин, які монтуються в кам'яну стільницю. Якщо вам потрібна точність, то краще розглядати раковини, виготовлені на великих виробництвах з суворим контролем якості.
  4. Современный рынок товаров предлагает, как медные раковины с «запечатанным» покрытием, так и вовсе непокрытые специальным составом. Медные раковины для кухонь и ванных комнат продаются двух видов, о которых мы сказали выше. Эта информация должна предоставляться производителем, у которого вы приобретаете товар. Финишное покрытие не изолированной или «голой» меди будет стареть и темнеть с течением времени, пока вы не займетесь его полировкой. Запечатанная медь не допускает изменения цвета – именно поэтому вы можете чистить ее даже агрессивными моющими средствами. Там, де ущільнювач стирається, мідь з часом змінює колір, що робить цю частину відмінною від навколишніх областей, які досі запечатані. Однак головна відмінність полягає в тому, що герметична мідь перекреслює будь-які проти інфекційні властивості, якими відрізняється не ізольований матеріал.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner