Кошик
618 відгуків
«Мойдодир» - сантехніка, змішувачі, мийки європейського виробництва
Контакти
Мойдодир - Кухонні мийки та змішувачі для кухні.Центр обробки замовлень
пр. Героїв Харкова ,39, Харків, Україна
+380 (99) 082-81-59
Харків, пр. Героїв Харкова, 39
+380 (93) 027-17-43
МТС-Україна /Vodafone по дзвінку
+380 (98) 257-00-14
Київстар Україна по дзвінку
+380982570014+380990828159
+380 (99) 082-81-59
+380 (93) 027-17-43
+380 (98) 257-00-14

П'ять порад, як вибрати мийку для кухні

П'ять порад, як вибрати мийку для кухні

Наявність зручної мийки на кухні є запорукою успішного приготування смачних страв і ідеальної чистоти. Адже важливо, щоб процес готування проходив в найкомфортніших умовах.

Сучасна мийка на кухні є основним робочим центром з різними додатковими пристроями. Це може бути сушка для овочів та фруктів, подрібнювач відходів, набори терок, обробні дошки і диспенсери для миючих засобів.

Завдяки всім цим аксесуарів економиться робоча площа на кухні і полегшується робочий процес. Як же вибрати ідеальну мийку для кухні? Важливо, щоб вона була не тільки зручною, але також відповідала розмірам і загальному стилю приміщення. Сьогодні виробники кухонних сантехніки пропонують керамічні та гранітні кухонні мийки, раковини зі штучного каменю та нержавійки.

Кухонні мийки з нержавіючої сталі

Вони вважаються найбільш затребуваними. У якісну нержавійку додають нікель і хром, щоб надійно захистити матеріал від корозії. Також це надає гарний блиск. Зустрічаються моделі з нержавіючої сталі з матовою і глянсовою поверхнею.

Щоб уникнути сильного шуму, який вони можуть створювати, виробники пропонують мийки з звукопоглотітелем з м'яких тканин.Зазвичай їх встановлюють під чашею. Сама кухонна мийка в такому випадку зроблена з більш товстої сталі.

Мийки з композитного (штучного) каменю

Кухонні мийки з композитного каменю відрізняються більш високою вартістю. Це дуже якісний, екологічно чистий матеріал, який виготовляється з кам'яної крихти на основі пігментів і смол. Він прекрасно поглинає звук води і легко переносить високі температури і миючі засоби. Мийки з гранітного композиту також вважаються міцними, красивими і зручними. Сьогодні виготовляють також кухонні мийки з штучного каменю: акрилові і з агломерату. Моделі, зроблені на основі акрилових смол, досить примхливі. Вони погано переносять гарячі температури, а також легко дряпаються, хоча їм легко можна повернути первісний вигляд шліфуванням. Зате до плюсів можна віднести різноманітність форм і забарвлень. Вони легкі і більше нагадують пластик. Агломерат складається з натурального каменю (від 80 до 95%) і сполучної речовини. Такі мийки нічого не бояться: ні окропу, ні жиру, ні механічних впливів, за ними легко доглядати.

Кухонні мийки з кераміки

Гарний ефект на кухні можуть створювати керамічні мийки. Вони не бояться подряпин, хімії, дуже стійкі до поверхневих пошкоджень і високих температур. За ними просто доглядати. При цьому вони досить важкі і не люблять сильних ударів.

За якими ознаками легше вибирати мийку для кухні

Порада №1: місткість мийки

Необхідно виходити з того, скільки у вашій родині людина, чи багато часу ви плануєте проводити на кухні і які будете готувати страви. Від цього залежить кількість задіяної посуду й ємностей. Тому важливо визначити потрібну вам місткість мийки.

Порада №2: площа приміщення і розмір мийки

Також важливим фактором у виборі кухонної мийки є площа кімнати. У маленькому приміщенні буде більш доречна не надто велика мийка. У більш просторих кухнях можна вибирати різні варіанти. Кількість чаш може досягати п'яти штук. Найпопулярніші - полуторні і подвійні мийки. Якщо чаш більше трьох, тоді знадобиться змішувач з висувним душем-лійкою. Додаткові чаші дуже зручні для миття овочів, фруктів, зелені, а також розморожування продуктів.

Порада №3: форма мийки

Форма чаші також вважається важливим фактором у виборі мийки. Вони бувають прямокутні, трикутні (кутові), квадратні, овальні і круглі. Останні вважаються більш місткими. Кутові миття - просто знахідка для малогабаритної кухні: економія місця і зручність.

Порада №4: глибина мийки

Глибина чаші - важливий аспект. В глибокі чаші можна вмістити більше посуду. Крім того, бризки води не будуть попадати на робочу поверхню. При цьому важливо, щоб мийка не була надто глибокою, інакше вам доведеться постійно нахиляться, напружувати м'язи.

Порада №5: стиль кухні

При виборі мийки також необхідно враховувати загальний стиль кухні. Для класичного варіанту цілком підходять моделі з кераміки або штучного каменю (особливо граніту). Сучасний стиль, ідеально поєднується з нержавійкою та композиційним каменем. В кухні, стилізованої під старовину, чудово будуть виглядати металеві мийки, виконані з бронзи або латуні.

Способи установки мийки

Различают несколько способов установки кухонной мойки. Врезные мойки используются чаще всего на кухне с длинной общей столешницей. Их обычно устанавливают под (над) столешницей или на одном уровне, независимо от выбранной модели. Накладные мойки накладывают на специальную тумбу. Такой вариант подходит для кухонного гарнитура, который состоит из отдельных модулей (шкафов). Прежде чем купить мойку, тщательно все обдумайте, составьте план и все необходимые требования. Тогда вы сможете быстро найти оригинальное решение для вашей кухни.

https://kitchenmag.ru/posts/895-pyat-sovetov-kak-vybrat-moyku-dlya-kukhni

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner