Кошик
517 відгуків
«Мойдодир» - сантехніка, змішувачі, мийки європейського виробництва
Контакти
Мойдодир - Кухонні мийки та змішувачі для кухні.Центр обробки замовлень
пр. Героїв Харкова ,39, Харків, Україна
+380 (99) 082-81-59
Харків, пр. Героїв Харкова, 39
+380 (93) 027-17-43
МТС-Україна /Vodafone
+380 (98) 257-00-14
Київстар Україна
+380982570014+380990828159
+380 (99) 082-81-59
+380 (93) 027-17-43
+380 (98) 257-00-14

Змішувачі для кухні від європейських виробників

Змішувачі для кухні від європейських виробників

Кухонний змішувач — дуже важлива частина будь-якої кухні, так як на його плечі лягає багато обов'язків. Крім забезпечення кухні водою, він повинен підходити за кольором і стилем до миття, так і до всього іншого кухонного обладнання. Сучасні змішувачі бувають абсолютно різні, а зовнішній вигляд деяких з них навіть може служити зразком смаку і елегантності.

Класичні латунні і мідні змішувачі для мийки

Серед дизайнерів інтер'єру знову користуються популярністю моделі кухонних змішувачів під старовину: мідні або латунні крани з керамічними ручками. Однак класичні мийки і латунні, мідні змішувачі також абсолютно не втрачають своїх позицій.
Виготовленням мідних або латунних класичних кранів і змішувачів з керамічними ручками під старовину для мийок займаються багато європейські компанії. Більшість з них існує вже багато років, але навіть відносно молоді виробники встигли заробити визнання на ринку кухонного обладнання. Найпопулярніші моделі класичних кухонних змішувачів для мийки ви можете знайти на нашому сайті.
Ми є безпосередніми партнерами багатьох зарубіжних компаній.
Це продукція таких виробників, як:

  • Blue Water (Італія-Тайвань);
  • Pyramis (Італія, Греція);
  • ARGO (Італія);
  • Teka, Blanco, Hansgrohe, Kludi (Німеччина);
  • Rubineta, AquaSanita (Литва);
  • Damixa (Данія);
  • Loge (Польща).

Під старовину: кухонні змішувачі з керамічними ручками

Вибираючи класичний кухонний змішувач або під старовину, з керамічними ручками, звертайте увагу на те, чи підходить він до мийки. Якщо у вас латунна або мідна мийка, то і встановлений на ній змішувач повинен бути з відповідного матеріалу.
В основному, кухонні змішувачі з керамічними ручками бувають декількох типів: класичні двухзахватные під старовину, сучасні однозахватним і безконтактні моделі. Ви можете вибрати будь-яку модель, керуючись виключно власними уявленнями про зручність. Компанії-виробники намагаються задовольнити запити як можна більшої кількості користувачів, тому, навіть ультрасучасні безконтактні змішувачі можуть виглядати як елемент старовини. Мідний або латунний кран з керамічної ручкою — яскравий зразок еклектики, притаманної сучасним дизайнів інтер'єру.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner